Minun tarina

Söin liikaa, lihoin ja nyt olen läski.
5283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täällä naapurissa sama vika.

Äänestä

Voi Hilkka, uskon, että liikuminen jäi vähiin, söit väärin ja lihoit. Niin minä olen tehnyt. Nyt olen hyvää vautia saamassa elämäni uuteen kuosiin. http://keskustelu.suomi24.fi/node/11899731
Onnea sinunkin elämääsi sinne ihanaan Kuusamoon!

Äänestä

Tuon kun printtaisit ja päällystäsit kirjankannella niin avot. Varmasti ois best sellerXD

Äänestä
  • Kiitos kannustuksesta.

    Äänestä

Kiitos myötätunnosta. Läskiin tottuu, kun sitä joutuu raahaamaan mukanaan aamusta iltaan. Mutta miten mä saan perseeni irti tästä tuolista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hilkka kuusamosta kirjoitti:

Söin liikaa, lihoin ja nyt olen läski.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu