kelpaako teille tytöt 14cm penis

Otsikko ja jos haluatte kuvia laittakaa kik
9390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

laita viestii kikis N3ffi

Äänestä

Ihan varmasti käy. Tiekkö et moni tyttö miettii sitä että mahtuuko poikien jäätävät kapulat sisään...

Äänestä

Naurettavan pieni, hahhah!

Äänestä
  • mulla vain 13cm stondiksessa löysänä ehkä 5cm :( kuinka iso kalu pitäs olla?

    Äänestä

Minulle pitää olla vähintään 35 cm. Teillä ihmisllä kuulemma jo 12-senttinen on normaali.

Äänestä

26cm minimi mitta. Olen läski katuhuora hesasta. Panen vaikka isääni!

Äänestä

Mulla on 16 cm kelpaisko se ?

Äänestä

Mainokses sanottiin, että Suomen keskiarvo olis 16,3cm

Äänestä
  • Älä usko pornokaupan mainokseen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuzuifofogoffo kirjoitti:

Otsikko ja jos haluatte kuvia laittakaa kik

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu