Mohamed Peltonen sai turpiinsa

MUAHAHAHAH...Mohamed sai keikan jälkeen turpaansa ja heti on tekemässä tutkintapyyntöä poliisille. Äijä itse hakkaa vaimojansa ja heti, kun joku mies tulee niin Mohamed itkee poliisia apuun.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014030318090575_vi.shtml
3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aaahahahahahaaa!!!:-D

Äänestä

Taisi joku vain hieman tönäistä Taukki-Mohamedia. Miten tämä juoppolalli itse provosoi tilanteen, sitä ei tietenkään kerrota.

Äänestä

Tais mohamedin laulut olla liian gambialaista:D Sitä saa mitä tilaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tauno PeeAaa kirjoitti:

MUAHAHAHAH...Mohamed sai keikan jälkeen turpaansa ja heti on tekemässä tutkintapyyntöä poliisille. Äijä itse hakkaa vaimojansa ja heti, kun joku mies tulee niin Mohamed itkee poliisia apuun.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014030318090575_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu