en halua

nähdä enää ikinä! ei se niin mene,että aina mennään vaan toisen ehdoilla. Mulle se ei käy...
5139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä sinut sai kuumumaan noin, eihän ole mitään tapahtunut.
Sanoinko jotain sopimatonta, olen ihmeissään.

Äänestä
  • puran vaan tuntoni ---- vähän helpotti! :)

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    puran vaan tuntoni ---- vähän helpotti! :)

    Alan kohta huolestuun oikeesti !!! Sulla uusi viritelmä menossa vaÍ?

    Äänestä

Onneksi ei ole mulle

Äänestä

nimenomaan! ei toiselle sanella ehtoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


>>>><<<< kirjoitti:

nähdä enää ikinä! ei se niin mene,että aina mennään vaan toisen ehdoilla. Mulle se ei käy...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu