oikeasti tuo yks minun

köyhä lähikauppa on niin perseestä. Omistajakin on ihan persereiän näköinen ja kaikin puolin kyrpä. Vitun vainoharhaisia elämäänsä kyllästyneitä kyrpiä. Tuliko selväksi ?
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin mä tein lähikioskille, kun pitivät auki vaan joskus ja jouluna

Äänestä

kirjoituksesta ;D

No tossa omistaja jutussa oli ehkä jotain perää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kaunaa ei kirjoitti:

köyhä lähikauppa on niin perseestä. Omistajakin on ihan persereiän näköinen ja kaikin puolin kyrpä. Vitun vainoharhaisia elämäänsä kyllästyneitä kyrpiä. Tuliko selväksi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu