Kyllä on turha ohjelma toi BB, mitä hyvää te siinä F... ohjelmassa näätte? onks kiva tollottaa porukkaa joka lukitaan kämppään ja katotaan kuka sekoaa ensin. että on turha ohjelma!!!
Esitys ajan vois siirtää vaikka päivälle ettei se veisi hyvää katseluaikaa muilta ohjelmilta.
Esitys ajan vois siirtää vaikka päivälle ettei se veisi hyvää katseluaikaa muilta ohjelmilta.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Onhan se ihan hauska katsella televisiosta miten eri persoonat kestävät siellä talossa. Vaihteeksi jotain erilaista Suomenkin televisioon. Ja jos se mielestäsi on turha ohjelma, niin missä valossa näet muut viihde-ohjelmat? Lisäksi lähetysaikaa ei voida siirtää aikaisemmaksi kuin se tulee olemaan, sillä ohjelma varmasti sisältää paljon alkoholin käyttöä, tupakointia, sekä kirosanoja.
Aivan, samaa mieltä. Ei vois vähempää kiinnostaa, samaan kastiin kuuluu Suuret seikkailut ja muutkin vastaavat. Ja nuo Nelosen ja Subin deittausohjelmat... mutta vuoden hauskimpia on ollu Subin Feng Shui. Naurettavaa katseltavaa kun joku mukakonsultti neuvoo miten huonekalut laitetaan oikeaan järjestykseen ettei pikku Norman tai Beverly vaan kompastu kala-altaaseen... hah!!!!!!!!
Vittu!!!! Onko kaikkien pakko olla samanlaisia? Jos ei kiinnosta katella niin, älä sit kato! Se on ihan ykkös ohjelma ainakin mun mielestä.