Odottava äiti, haluaisitko mukaan Livin uuteen äitiysohjelmaan?
Aito Media on Helsingissä ja Tampereella toimiva Suomen johtava viihteellisen asiaohjelmiston tuottaja. Aito Media on erikoistunut myös tuottamaan äitiyttä käsitteleviä TV-ohjelmia mm. AVA-kanavan Erilaiset äidit ja TV2:n Sydänääniä.
Uudessa sarjassamme seurataan Helsingissä ja lähikaupungeissa synnyttäviä äitejä ja heidän ensimmäisiä kuukausiaan pienokaisen kanssa. Ohjelman painopisteenä on arki ja sen tuomat haasteet ja uudet tilanteet ennen ja jälkeen vauvan syntymää. Äitien laskettu aika tulisi olla touko – elokuussa 2014.
Haemme sarjaan monipuolisia tarinoita erilaisilla teemoilla. Mikäli sinulla on kiinnostava tarina kerrottavanasi, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected], niin kerromme mielellämme lisää!
Odottava äiti, haluatko mukaan Livin uuteen äitiysohjelmaan?
4
227
Vastaukset
- ...
Milloinkohan te tajuatte, että kyseinen ohjelmaformaatti ei kiinnosta katsojia? Halvalla (toivottavasti) tuotettua, mutta täyttä hmmmm sitä itseään.
Kanava vaihtuu tosi nopeasti kun Liviltä alkaa pukkaamaan Erilaiset äidit, Jutta ja superdieetit, Vanessa ja pikkuväki, Olgan kotona, Kaisa ja puoli valtakuntaa, Valheen vangit...
No, onneksi tulee kesä ja tv on aamusta iltaan kiinni. :) - kivakiva1
Kyllä mä ainakin aion tuota katsoa. Olisi tosi kiva jos tässäkin sarjassa olisi mukana myös yksi teiniäiti!
Suunnilleen milloin tää tulisi telkkarista? - äipynjutut
Johonkin tällaseen ois ihan mielenkiintonen osallistua, mut aina kysellään pk-seudulta :/ Nimim. 19v ensiodottaja keski-suomesta..
- En katso
Ei katso koskaan Livin ohjelmia, kun niissä on niin pitkät mainoskatkot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1163921
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413203- 2362866
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?402396- 361694
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241496Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411486- 141371
- 181345
- 221271