Osaako kukaan peleissä kävijä kertoa, onko D4 katsomosta esteetön ja hyvä näkyvyys kentälle?
Hämeenlinnan jäähalli
Zep76
10194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kentälle näkee muttei tulostaululle. Kannattaa ottaa oma sekuntikello mukaan, että pysyy vähän kartalla peliajasta.
On, maaliskuun lopulla ei yleensä ole pelaajia edessä.
Kausari Kehon peleihin. Vaihda lajia jalkapalloon niin rahasi säästyvät. Kuka jaksaa tuijottaa 30 kotipeliä...hohhohhoijaa
Ensikaudelle kannattaa tovi miettiä, kannattaako ostaa kausaria, kannattaa jos pelkkä jäähalli kiinnostaa, mutta jos edes pikkasenkaan menestyvää joukkuetta ajattelee, niin sitten taitaa olla ihan väärä sauma ostaa kausari.Näkymät näyttää syksylle siltä, että tappioiden tie tulee erittäin tutuksi, muutaman tilastovoiton kera.
Joukkue taitaa heikentyä entisestään , elleivät tulevat nuoret yllätä, mutta tuskin.
Pelkän kuivuneen lihapiirakan ja oluen takia ei todellakaan kannata sijoittaa kausariin, ainakaan ennenkuin joukkue alkaa olemaan paketissa.Tämän kauden vahvistus hankinnat kesken kauden osoitti sen, että täytyy tapahtua todellisia ihmeitä, jotta hämeenlinnaan saadaan pelureita, joita voi oikeasti kutsua vahvistukseksi, eikä vain täytemieheksi.
Itse kausarin omistajana, katson syksyn harjoituspelit, sen jälkeen teen päätöksen uuden ostamisesta.Näkymät vaan näyttää siltä, että ostamatta jää?
Ja saahan sen kausarin ostettua vaikka 5-10 ekan runkosarjapelin jälkeenkin, kun katsoo sarjataulukkoa!
Juu, nyt keväällä kun ostaa,niin sama kuin ostaisi sian säkissä, syksyllä kun ostaa,niin saa koko joukkueen sikoja!
Ei se yhteiskunta ja menestys tuu sillä että ostellaan kausikortteja.
Tarvis ihan pikkasen saada vastinetta rahoilleenkin.
Vaikka on naistenpäivä, pelin voittaa Tapparan miehet. Kevättä kohti.
Ketä kiinnostaa joku homolätkä, kun on kuumaa tussuakin tarjolla!
itkuniämistä kiinnostaa kauheesti.
Anna mun kaikki kestääääääääääääää.