Arja on yli 50-vuotias köyhä ja hyvin sairas nainen. Hänellä on elämän ilona mopin lisäksi ripille pääsevä pojankloppi joka on kaikeksi kukkuraksi homo. On suudellut naapurin pihan sälliä suoraan suulle ja työntänyt sormet nappiin.
Arja on miehen näköinen. Seurailee naisia. Varokaa. Aion tehdä hänestä vainoamisesta rikosilmoituksen.
Köyhän kodinhoitaja Arjan katkera elämä puutalossa
vghbuijknml
1
150
Vastaukset
- qasdfghnj
Onko se sen ruotsalaisen puolustaja joka hipelöi kulliaan ja tarjoaa lapsille karkkia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1162384
- 241903
- 241701
- 301636
- 1721579
- 371285