sekopää

Moi, haen treffi seuraa. Olen Ville, en mikään järjenjättiläinen. Olen valtiolla töissä. Löytyykö naista joka haluaa rajun ja hullun miehen.
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pysy nyt vaan siellä äitis hameen alla piilossa.

Äänestä

Yritä vampata hullu mies Huittisista, joka syö enemmän kuin tienaa!
Se haluaa rajun miesrakastajan.

Äänestä

et sie oo ville vaan se pikkuhomo jota ville nöyryytti lol

Äänestä

lol

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikku-ville kirjoitti:

Moi, haen treffi seuraa. Olen Ville, en mikään järjenjättiläinen. Olen valtiolla töissä. Löytyykö naista joka haluaa rajun ja hullun miehen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu