Jotenkin välillä tulet ajatuksiin ja oikeen tunkeutumalla.
Mikähän tarkoitus silläkin on.
Tnainen ilmestyy mieleen
10
211
Vastaukset
- Ttt nimetön
Ota yhteyttä facebookin kautta niin jutellaan vihdoinkin. Kos uskallat M
- satuja ja tarinoita
Häntä T naista ei löydy facebookista ja numeroa ei ole annettu,eikä liioin muutakaan .Vaikea ottaa yhteyksiä.Aikaakin jo mennyt tovi.
- NainenTarinana
satuja ja tarinoita kirjoitti:
Häntä T naista ei löydy facebookista ja numeroa ei ole annettu,eikä liioin muutakaan .Vaikea ottaa yhteyksiä.Aikaakin jo mennyt tovi.
Kerropas joku tuntomerkki. Milloin olet hänet viimeksi nähnyt ja miksi et ole häntä viime kerran jälkeen enää nähnyt?
- sekopoltsi
NainenTarinana kirjoitti:
Kerropas joku tuntomerkki. Milloin olet hänet viimeksi nähnyt ja miksi et ole häntä viime kerran jälkeen enää nähnyt?
Se oli ravintolassa joulukuussa viimeksi pohjanmaalla,en tiedä en ole tavannut enää,eikä mitään tietoakaan.
Hän katos kokonaan,ja varmaan uusi elämä.
- en usko enää
teot puhuvat puolestaan.................
- luulisin että
Ehkä tarkoitus on se että lopetat kirjoittamasta hänelle tänne ja otat asiasta selvää oikean elämän puolella. Jos jäät tänne ihmettelemään sekoat varmasti.
- kopkopkopkopkopkop
tulee kolkutteleen omaatuntoasi ;) Oletko kohdellut häntä hellästi ja huomaavaisesti ?
- tekevälle sattuu
Menneisyyden käsittelemättömiä peikkoja ne vaan.Aika korjaa senkin haavan.
- varmaan 3. kerta
- vierailijatajatuksis
Toisaalta voisi ehkä poliisillekin tehdä ilmoituksen syystä että "vierailija" tunkeutuu ajatuksiini ja ilmestyy mieleeni silloin tällöin ilman minun lupaa, korvausvaatimus noin 10000000EUR.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71924
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708