Apartamentos olisi ajatuksena paras, kun lähdemme 2,5-vuotiaan kanssa, mutta niissä tuppaa olemaan se ongelma, että ne ovat keskikaupungilla, eikä komplekseissa ole näin ollen uima-allasta saati sitten lapselle mitään leikkipaikkaa.
Katselin, että 3-5 km kaupungista sivuun olisi pari paikkaa, joissa saisi olla väljemmin: toinen golfkeskuksessa ja toinen siitä hieman rantaan ja keskustaan päin. Nämä taitavat kuitenkin olla niin keskellä ei-mitään, ettei siellä ole mitään ruokakauppaa edes.
Onko teillä suosituksia jostain kivasta huoneistohotellista, jossa tuon ikäinen lapsikin viihtyisi - jonka lähellä olisi ranta ja kauppoja / jotain ravintoloita tai kahviloita? Tai itse asiassa voi olla hotellikin, jos huoneet ovat tilavia ja siistejä ja niissä on kunnollinen parveke.
Kiitokset!
Alicante: kiva apartamentos rannan läheltä?
Alicanteen
0
87
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261