Playa de las Americasiin

kysymysmerkkinä

hyvä hotelli, hyvät lämmitetyt uima-altaat, kivaa ajanvietettä......MIKÄ HOTELLI?
Suositelkaa lapsiperheelle sopivia hotelleja, keskustaan ja myös rantaan lyhyt matka.

4

283

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uusavottumuus

      eikö sinulla ole netti...osaatko ostaa itse viikonlopun ruokia vai pitääkö sitäkin kysellä mitä tekisit jne.

      • kysymysmerkkinä

        Kyllä, todellakin minulla on netti. Ja kyllä osaan katsoa sieltä hotellien kuvaukset. Ja kyllä edelleenkin osaan tehdä ruokaostokseni myös arkena viikonlopun lisäksi.
        Kysymys oli siitä, että kuvat hotelleista ei vastaa todellisuutta, ruoka hotelleilla on yleensä pasta ja lihapullat, uima-.altaat kuvissa ei ole sitä mitä ne ovat paikkan päällä. Ystävällisesti tiedustelin paikan päällä käyneiden kokemuksia.

        Vastaavasti voisin kysyä sinulta, etkä osaa aloittaa lausetta isolla alkukirjaimella, etkö osaa jäsentää lauseenrakennetta, pilkuttaa sivulauseita ja laittaa kysymysmerkkiä kysymyslauseen loppuun?

        Jokaisen ihmisen kirjoittamasta viestistä voi saivarrella ja ironisoida ikeästi. Tämä on kuitenkin asiallinen matkailupalsta, eikä ilkeilypalsta.
        Hyvää kevään odotusta sinulle ja toivottavasti joskus vietät hyvää lomaa.


    • en tiedä

      Ei ole kauheesti kokemusta kuin yhdestä hotellista ja se oli ihan ok ja suht koht lähellä rantaa. Se oli joku andorra tai vastaava? Allasalue oli aikas pieni ja aina täynnä.

    • amricanoo

      Perque de las americas hotelli löytyy ainakin apollomatkojen valikoimasta. Hotellista on lyhyt matka rannalle ja allas on lämmitetty. Huoneet ovat siistit suurilla terasseilla, omassa huoneessamme oli kaksi kerrosta ja kaksi terassia.Allas alue oli suojaisa ja siisti, muistaakseni myös lastenleikkipuisto oli ihan hotellin läheisyydessä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      330
      3919
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3600
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      5
      2302
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      112
      1714
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1638
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1349
    7. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      144
      973
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      101
      959
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      875
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      86
      791
    Aihe