Etnisen vähemmistön edustajat

näyttää kuinka homma käy,ihan taitaa olla perhe asialla.

http://www.youtube.com/watch?v=8qbtjdn8tlk

Ettei tämä vaan olisi sitä rasismia,kun tuubilla tällaista näytetään - eikä o ainoa pätkä.
5130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos kyseessä olisivat somalit, silloin se olisi rasismia! Ainakin Lieksassa.

Äänestä

Romaninaisten jättihameella on vain yksi tarkoitus,sehän tiedetään että mikä.

Äänestä

Pitää ihailla noin ammattitaitoista toimintaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pätevää sakkia kirjoitti:

näyttää kuinka homma käy,ihan taitaa olla perhe asialla.

http://www.youtube.com/watch?v=8qbtjdn8tlk

Ettei tämä vaan olisi sitä rasismia,kun tuubilla tällaista näytetään - eikä o ainoa pätkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu