62-vuotias reipas ja seurallinen nainen etsii naismatkaseuraa edulliselle äkkilähdölle esim. Turkkiin, Madeiralle tai kylpylämatkalle maalis-huhtikuussa. Olen matkustanut yksin,mutta joskus illallisseura olisi mukavaa.
Maalis-huhtikuun loma
17
380
Vastaukset
- ykskaks matkaan
Haeskelen juuri aurinkomatkaa ja Alanyaan 15.3. lähtö sopisi minulle. Minäkin reissaan paljon yksin, mutta illallis- ja shoppailuseura olisi kiva. Jos pääset noin äkkiä matkaan niin laita s-postiosoite. Myöhempi ajankohta ei minulle käy.
- Maalis-huhtikuun lom
Kiitos vastauksesta.Katsoin napsusta matkoja,mitä matkoja katsoit,deturin vai aurinkomatkojen ja mitä niistä? Minulla sähköposti nimellä,entä sinulla? Laitatko ensin nämä tiedot tähän tai sähköpostiosoitteesi, niin vastaaan sinulle.Minullakin päivämäärien kanssa vähän rajoituksia.
- nikolai 1
Tällääinen vähän yli 70-kymppinen naisseurassa viihtyvä mies on jo pitempään haeskellut matkaseuraa. ei vain ole tärpännyt. Miten olisi. Harrastan kaikenlaista liikuntaa ,uimista, teatteria ja hiihtämisestä pidän näin talvisin.
Vastaa minulle s.posti [email protected]- Maalis-huhtikuun lom
Kiitos Nikolai1, etsin vain naismatkaseuraa.
- Maalis-huhtikuun lom
Laitoin uuden s-postiosoitteen, [email protected].
- Maalis-huhtikuun lom
Matkaseura edelleen haussa.
- reissu.nainen1
Olen valmis matkalle ja lähtemään milloin vaan. Olen 41 v mukava ja luotettava. Kaikinpuolin ok.
- reissu.nainen1
Olen 41 v. Nainen ja valmis matkalle vaikka heti. Olen mukava ja kaikinpuolin ok.
- Maalis-huhtikuun lom
Hei reissu.nainen 1. Olen jo varannut matkan Turkkiin. Jos haluat lisätietoja, niin laitatko viestiä sähköpostiini, josko sinulle sopisi minun matkani.
- Elli 51
Hei Oletko jo saanut matkaseuraa maalis-huhtikuun matkalle? Olen 62-vuotias nainen: luotettava ja mukava.
- Maalis-huhtikuun lom
Ellli 51. En ole saanut matkaseuraa, s-postiin ei ole kukaan vastauksen antaneista vastannut. Laitatko viestiä s- postiin tai tälle palstalle.
hei. olemme keski-ikäinen pariskunta. ja olemme lähdössä asunto-autolla sisiliaan. 11.04-2014.. olisi mukava jos matkaseuraksi tulisi keski-ikäinen pariskunta tai mies tai nais reisaajaa max 2 henkilöä. ajoreitti. tallinna-kaunas-varsova-bratislava-budapest-zagrep-rijaka-venetzia-firentse-pisa-roma-napoli-messina-palermo. paluu 25.04-2014. palermo-milano-wien-praha-berliini-gdask-riga-tallinna-helsinki. perillä 10.05-2014..matkan koko kesto 4 viikkoa. ja väliltä voi lentää, jos haluaa..autossa on makuutilat 6 hlö.lle. palermossa on tilava vuokra-asunto viikon käytössä.. meitä on nyt lähdössä minä jyrki54v, elämänkumppani eira52v ja pokani samu29v ja miniä kokelas katja 20v.. eli kaksi henkilöä sopii vielä mukaan..eli pienellä budjetilla pärjää hyvin.. soittaa voi 046-5530662 jyrki tai [email protected]
- Maalis-huhtikuun mat
Kun lukijoita aika paljon, niin tarkennus matka huhtikuun alkupuolella, jos vielä kiinnostuneita. Lento ei Vantaalta.
- ansku1
Olen 61v reipas nainen.Itse olisin lähdössä huhtik.madeiralle...missäpäin suomia olet ja miltä kentältä lento? t.ansku
- Maalis- huhtikuun lo
Hei Ansku! Ilmoitusta tehdessäni vaihtoehto myös Madeira, mutta matkaseuran puuttuessa varasin Turkin matkan, kun paikkoja enää vähän. Olisi ollut kiva matkustaa myös Madeiralle toistamiseen. mutta sopivia matkoja ei ollut yksin matkustamiseen. Jos kiinnostaa,niin viesti s-postiin tai palstalle.
- tepa3
heips...missäpäin asut, itse olen keski-suomessa johonkin pitäis päästä kun vain saisi aikaiseksi..matkaseurakin on hukassa..
jos meilailet [email protected] t.terttu - tkbt
Heips .. Olen 60 hetero nainen, nuorekas mukava...
Silloin tällöin tarttis matkaseuraa, mm. äkkilähdölle ja vaikka suomeenkin..
Olen Espanja fani talvisin.... [email protected]
terkuin tkbt
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia?
Kertokaas omia mielipiteitä eutanasiaan liittyen. Onko mielestäsi oikein vai väärin ja miksi?2012488Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä911250Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1795147Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa353780Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1963594Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss543257Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1092944Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky132638Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie572207Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy192015