Tuulettimen vastus

Mulla olis tarve saada tuulettimeeni uusi vastus... mistä sellaisen saisi edullisesti? Auto on peugeot 405 1.9 sri
3539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse ostin Lahdesta Peugeotin merkkiliikkeestä, vaan liikkeen nimeä en muista, kysy tiedustelusta. Ei muuten maksanut markkoina paria kymppiä enempää, joten kannatti ajaa Helsingistä hakemaan. Automaa ei myynyt kuin koko motin n.1500 mk:n hintaan. Varmaan niitä saa muistakin pösön "merkkiliikkeitä".

Äänestä
  • Ólen itsekin lahdesta... oliko se helmisen autoliike? siis nykyinen leijona auto

    Äänestä

  • mika kirjoitti:

    Ólen itsekin lahdesta... oliko se helmisen autoliike? siis nykyinen leijona auto

    Saattoi olla Helmisen autoliike. Mytäjäisistä Tampereen suuntaan n.1 km ja alas vasemmalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mika kirjoitti:

Mulla olis tarve saada tuulettimeeni uusi vastus... mistä sellaisen saisi edullisesti? Auto on peugeot 405 1.9 sri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu