tämänkin p*skapalstan voisi siirtää roskakoriin.
koko skitsofrenia on vain nimitelmä mysteerisille oireille joille ei ole löytynyt ikinä mitään oikeaa diagnoosia.
yhteiskuntajärjestelmä on niin hölmö.
tämä palsta on ihan turha
5
139
Vastaukset
Jep! Realimaailmassa skitsot ovat hulluksi määriteltyjä ihmisiä jotka haluaa todistaa että päinvastoin sekä realimaailman ihmisille että äänilleen päässä. Kumpikaan missio näin todistaa ei tahdo käydä toteen. Sitten tehdään elossapysymisen suhteen rajusti töitä jotta äänet ja ruuminkaappaukset loppuisivat. En ole onnistunut siinä itse juuri lainkaan. Elossa oon vieläkin, mutta mitä vittua nää kaksi eri maailmaa meiltä skitsoilta vaatii. Meitähän suorastaan raadellaan ja käytetään hyväksi.
- mulkku5
Onko ihmisiä jotka on skitsojen molemmassa maailmassa jotenkin yhtaikaa? Siten että niitä ei nhdä kuvitumaailman ihmisinä niinuin eräässä leffassa?
- mulkku5
mulkku5 kirjoitti:
Onko ihmisiä jotka on skitsojen molemmassa maailmassa jotenkin yhtaikaa? Siten että niitä ei nhdä kuvitumaailman ihmisinä niinuin eräässä leffassa?
*kuvitusmaailman siis.
- niinkö..
vai että oikein skitsoja. mitähän vielä.
On se sillein turha, mut on kiva purkaa ongelmiaan muitten ihmisten kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362161Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642002Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363871663Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73895
- 27889