Aven ratti ei käänny

Aveni -99 ratti hirtti kesken ajon. Ajoin pysäkille. Menikö rattilukontehostin on asentoon?
Kyllä uusi on paljon noita vanhoja rimpuloita paree auto.
5289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oot sitte ensimmäinen joka jumittuneella ratilla pääsee pysäkille. Onneksi omassa pelaa vielä tuo rattilukontehostin.

Äänestä

Jäikö autosi pysäkille? Kirjoititko tämän pysäkiltä?

Äänestä

Notta Ave vaelteli itsestään pysäkille, vaikka ratti oli jumissa?

"rattilukontehostin"??? -kerta se on ensimmäinenkin, että kuulen joltain, että autossani olisi tuolainenkin osa :-)

Äänestä
  • aloitus oli provo

    Äänestä

Nuoren päässä on tehostin, autossa se on rattilukko. Eikä se mene päälle ajossaz josavaimet on virtalukossa.

Clerasil-nuori lantiohousuissaan yritti jallittaa konkareita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uudessa vara parempi kirjoitti:

Aveni -99 ratti hirtti kesken ajon. Ajoin pysäkille. Menikö rattilukontehostin on asentoon?
Kyllä uusi on paljon noita vanhoja rimpuloita paree auto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu