Kaunotar

Taisin ihastua suhun. Harmi vaan, että tunne taitaa olla yksipuolinen.
4959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerrohan jotain tuntomerkkejä?:)

Äänestä

Eräs kutsui minua aina kaunottareksi.. Mutta hänen pitäisi tietää, että ihastuin, liikaakin.. Ja monta kertaa sanoin tykkääväni hänestä.. Suunnaton ikävä jäi..

Äänestä

sitä mieltä että ihastuminen on ihan jeeesss, ex niin ;) Itsekin olen ollut ihastunut ja yksipuolista oli sekin, mut kun kaatun täytyy nousta ja jatkata eteenpäin that`s it .

Äänestä
  • Kun kaatun?

    Hehee.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tätähän mä pelkäsin kirjoitti:

Taisin ihastua suhun. Harmi vaan, että tunne taitaa olla yksipuolinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu