Mulla on The Sims Lemmikit lisäosa. Vaihdoin uuden koneen, mutta ohjekirjaa sarjanumeroineen ei löydy tietenkään. Pistäkää yksi numerosarja, niin saan pelin toimimaan.
sims lemmikit sarjanumero
11
1947
Vastaukset
- Blue2
Sarjanumeroiden levittäminenhän on laitonta, mutta sarjanumerosi saat tietaa lataamalla tämän ohjelman:
http://www.killersims.com/restricted/members/TheSimsCDKey11020031106.zip- minna
se numero on 4514-9791398-0636462-3703 :)
- tuo ohjelma
oikein toimii? Ei tule mitään sarjanumeroita, vaikka kuinka yrittää.
- moi.....
Mulla on:
7ZLU-7X22-NGGQ-6AHS-5H9S :))
Toivottavasti toimii!- henna112
Onko toi siis Sims 3 lemmikkielämän, vai minkä? Koska minulla on sen tunnus hukassa. :/
- Kiitos123
kIITUS TÄÄ SARJAKOODI TOIMI MULLA SUUR KIITOS SULLE
- HereYouGo
Mikset sitte pyydä EA:lta uutta?
- minä
Kiitos sinulle "moi...."! Sain pelini toimimaan. Kiitti suuresti!
- mÄWAA
Juu kiitos sulle moi(: Peli alko toimiin(kadotin roskiin oman koodini) Niin olin jo kauan ettiny siihe toimiwaa koodii(::!! Ja sain sen joululahjaks nii oli aika tyhmää ku en oo voinu sit 6kk pelata sitä;D
- thesims3 pets
Kiitos kirjoittajalle: moi.....
ajattelin ettei ne toimi, että kaikissa peleissä on oma numero, mutta ei. Tuli kokeiltua yli 20 eri koodia, ja nyt se löyty, kiitos! auttoi hirveästi! - Lumihiutaleeeeeee
Kiitos moi...!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1686559Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1033064Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1031851Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am501575- 161297
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111290Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m131185"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?311165- 561140
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751083