teen hamppareita ja syön suruuni. Sitten lintsaan huomisen lyhyen päivän. Hih.
Illalla
masentunut paskakasa
5190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Äläs nyt :( Mikä sua masistaa? Varmaan ihan turhaa huolta sulla. Kesän myötä elämä hymyilee taas kilpaa auringon kanssa. Usko mua. Mutta älä silti lintsaa, se ei kannata. Yritä jaksaa :))
ja sitäpaitsi, varmasti lintsaan aina jonkin verran jos opiskelen. se kuuluu opiskelijan etuuksiin, koska työelämässä se ei ole ihan niin helppoa heh. toki työelämään en ole enäää menossakaan heh he
Ois mulla muutakin tekemistä ku koulunkäynti ja niska limassa raataminen. Voisin senkin ajan bylsiä naistani. Ai niin ei mulla ole sitäkään heh ;) ja khyl lintsaan, mitä sitten. Vihaan kaikkea pakollista ja pakkotekemistä. Jospa löydän vielä niin rikkaan naisen, ettei tarvi miettiä mistä aina saa elämiseen hampparit.
paska olet. Et muuta.
Olen tuleva miljonääri..kuka sitten on luuseri ;D