Voiko WWE-painia esim. Raw tai Smackdown enää katsoa miltään tv-kanavalta Suomessa? Esim. joltain maksukanavalta? En tykkää/osaa imuroida noita netistä, haluaisin kattoa tv:stä, mutta onko enää mahdollista? Joskus vuosia sitten MTV3 Max esitti noita, mutta sit meni muutama vuosi ettei mulla oikein ollut varaa maksukanaviin, ja nyt kun taas olisi, niin eipä löydy enää ohjelmatiedoista.
Painia tv:ssä?
hönö
2
167
Vastaukset
- vituttää
suomalaiset tv yhtiöt on niin perseestä
että wwe painia ei ole enää
mutta kyllä on noita putous paska ohjelmia - WrstlemanXXX
Itse olen ettinyt jotain kanavaa viimesen vuoden sisällä mutta en enää jaksanu vaan tyydyin kattelee youtubesta. helpommalla pääset jos katsot youtubesta päivän myöhässä käyttäjiltä Boots2yourmum tai WWE4EVER.
tai jos tilaat tuon uuden WWE networkin.
Mutta jos löydät jonkun kanavan ni mulle saa ilmottaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859