Olen ihan tyhmä! *ruoskii itseään*
Miksi sabotoin miehen lähestymisyrityksiä?
tyhmä tyhmempi minä!
17343
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Koska yrität esittää vaikeasti antautuvaa...
En yritä! Olen vaan niin tyhmä ja arka :(
tiedän.
mutta näin meidän kesken :(
Voihan aloittaja ottaa yhteyttä mieheen kun tiedät että hän on sinusta kiinnostunut.
Yksi viesti sinulta voi muuttaa koko tilanteen. :)
Yksi sivupersoonistasi haluaa tuhota onnellisuutesi.
Jep. Uhraa ne penikkasi vain. Niin moni muukin tekee.
Its your hobby
Itsehän sabotoin vain itseäni kun mies ei koskaan lähestynyt. Aikani tein yrityksiä ja lopetin sitten kun en enää kehdannut enempää. Olisin ehkä voinut saada hänet kovalla työllä, mutta alkoi ottaa päähän se että hän ei yhtään tullut vastaan. Virnuili pirullisesti vain tukalalle tilanteelleni. Se oli tosi raakaa kun tilanteeni oli se mikä oli. Hän tiesi kyllä. Päätin silloin että hän on piru ja elämäni kulkee ilman häntä.
Kuulostaa aika inhottavalta ihmiseltä :( Parempi poistaa sellainen ajatuksistaan.
Juhuu kaikkihan täällä palstalla ovat enemmän tai vähemmän pöljiä. So, what.
Luen tämän aloituksen otsikon joka kerta "Miksi sabotoin miehen lähestymiskieltoa"
Ai kamala! :D
Koska olet lesbo ?
hölmö oot, rakkaus oottaa kulamn takana ja sinä vaan vetkuttelet :/
No niinpä!
sabotoit, se on totta. et tyhmä ole milläänlailla, arka kylläkin.
mutta tuolla sabotoinnilla on sellainen merkitys, että yhä vaan vähemmän ja vähemmän haluan lähellesi, koska lähelläsi kyyti on KYLMÄÄ!!!!!
satutan vain itseäni kokoajan enemmän ja sen takia uskallus heittäytyä on aikamoisen pieni tänä päivänä.
halu tunteiden vietäväksi on olemattoman pieni.
lähelläsi haluan vain piilottaa tunteeni, enkä vapauttaa niitä, koska käsittelet niitä erittäin tylysti.
se niistä lähestymis yrityksistä, joita ei todennäköisesti tule enää olemaan.
Rankkaa tekstiä jonka hän saattaisi sanoa :( En ihmettelisi koska käyttäydyn itse tylysti vaikka haluaisin olla lämmin ja hellä hänelle .