höh... noksun 3100

Eikö kellään todellakaan ole tuota Nokian 3100? Itse ostin sen juuri ja olisi kiva tietää, mitä hyvää/huono siinä on havaittu. Tähänastiset kokemukset puhelimesta itsellä ovat ihan jees, tosin akku loppuu kuin seinään, piippaa ehkä peräti pari kertaa ensin :)
4452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ostin 3100:n lähes heti, kun tuli markkinoille, eikä minkäänlaista vikaa ole ollut.

Äänestä

Itse asiassa tässä ko mallissa on ihan hemmetin hyvä akku. Mistähän mahdat olla vaihtanut.. Nykyisissähän ei ole akut samaa tasoa kuin vanhoissa malleissa. Tuo huoltoon vaikka varmuuden vuoksi.

Äänestä
  • raukkoja eikö teillä ole varaa ostaa kunnon puhelimia. Nuo nokialaisethan ovat susia jo syntyessään.

    Äänestä

  • No 3510i:stä vaihdoin, aika kauhea puhelin olikin:)
    Siis kyllähän tuon 3100 puhelimen akku hyvin kestää, useita päiviä jopa, mutta jos on loppumaisillaan ja puhuu pitkää puhelua, niin ei paljoa varoittele etukäteen just kun parilla piippauksella ... Sitä mie meinasin :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkk kirjoitti:

Eikö kellään todellakaan ole tuota Nokian 3100? Itse ostin sen juuri ja olisi kiva tietää, mitä hyvää/huono siinä on havaittu. Tähänastiset kokemukset puhelimesta itsellä ovat ihan jees, tosin akku loppuu kuin seinään, piippaa ehkä peräti pari kertaa ensin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu