Kauppa käy kuin siima...

Luulis palstan vakio hörhön kyllästyvän vuosikausien pa ,skan jauhamiseen kun Toyota eikun vuodesta toiseen myyntitilastojen kärkimerkki. Laadulla on ottajansa.
273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa olla siima solmussa Terolla, kun Turkkilainen Tojo ei oikein mene Suomessa kaupaksi.
Viimeisen tilaston mukaan Tojolla oli 38% pudotusta myynnissä. Kauppiaat ovat paniikissa,kun tällä palstalle ovat mainostamassa!

Äänestä

Toyota on kärkimerkki myynnin laskussa Suomessa.
Minkään muun merkin myynti ei ole laskenut yhtä monella auolla, kuin Toyotalla. Laadulla on ottajansa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalle kettunen kirjoitti:

Luulis palstan vakio hörhön kyllästyvän vuosikausien pa ,skan jauhamiseen kun Toyota eikun vuodesta toiseen myyntitilastojen kärkimerkki. Laadulla on ottajansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu