A(n)

Mitä sulle tapahtui?
4182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuules, T, suahan huhuiltiin eilen jollain toisella palstalla. Tämä A (n) oli nähnyt sut taas viikonloppuna ja oli niin onnessaan, lue kaikki viestiketjut:)

Äänestä
  • Onko sun mahdollista laittaa mulle meiliä yhden viestiketjun kautta. Olisi mukava, jos pystyisimme muuallakin kuin täällä tapaamaan.
    Mites tänä iltana, oletko maisemissa?

    Äänestä

Katosin, mutta aion vielä löytyä.

Äänestä

Olen tarkoituksella kateissa, koska olen saanut vaikutelman ettet halua olla yhteyksissä. Vai miten muuten voisi tulkita tämän etäisyyden?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


T(m) kirjoitti:

Mitä sulle tapahtui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu