todella naseva palvelu tiuskitaan kun tarjoillaan ja rumia ja lihavia naisia tuolla
abckuortti
4
393
Vastaukset
- Kuorttilainen
Ulkonäköasioihin ei kannattane sunkaan panostaa... Palvelusta voinee jättää palautetta asemalle suoraan... Ja toki jos ei asema miellytä niin ainahan voit tehdä kotona eväät mukaan ja syödä levikkeellä...;)
- auto on turbo
Siinä lähistöllä on muitakin liikenne asemia, joten kannattaa kokeilla olisko niillä "ruoho vihreämpää".
Itse tarvitessani pysähtyä tuolla seudulla käyn nykyään vierumäen matkakeitaassa. - katsopeiliin
Huono palvelu, palaute heti paikanpäällä. Ulkonäkö on taas ihan katsojan silmissä.
- reissaaja1
Minulle palvelu ei ole ollut mitenkään erityisen huonoa, mutta enpä ole huomannut erityisen hyvääkään olevan. Tämä ei muuta miksikään sitä että ABC on viimeinen paikka johon matkalla pysähdyn, tai sitten ei pysähdytä lainkaan. Tolkuttomaan hintaan samaa kamalaa sapuskaa pullasta pihviin.
Onneksi muitakin asemia on matkan varrella, positiivisimpana Vierumäen Matkakeidas; hyvä palvelu (jää joka kerta hyvä mieli), edulliset hinnat kaikella syötävällä, todella hyvä ruoka, tarvittavat palvelut, siisti ympäristö ja 10 centtiä (tai enemmän) halvempi polttoaine kuin aakkosasemilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p556224Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3335213Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604924Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1394727Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203960Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202466Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32248Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill261930- 731852
- 2221641