Hotelli Bella Luna side/Turkki

Sheela

Elikkäs siis onko kokemuksia kyseisestä hotellista?
Kiitos
Sheela

5

314

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sheela

      Hei haloo eikö kukaan ole käynyt kyseisessä hotellissa???

    • Goodman i

      Siellä on kirppuja ,luteita,täitä...

    • myö

      Käytiin viime viikolla. On tosi hyvä, rauhallinen paikka. Hyvä palvelu ja all inclusive. Suosittelen lämpimästi.

    • kaksi pariskuntaa

      Kyllä vain - tultiin pois viime sunnuntaina ja ei ole kyllä mitään pahaa sanaa ko. hotellista ja sen palveluista yleensä jne.
      Hotellin all inclusive on aivan mahtava ja valikoimaa oli vaikka miten paljon, kattaukset ja ruokalajit vaihtuivat päivittäin - eikä samoja ruokia seisonut tai kierrätetty aterialta toiselle .
      Rantabaarissa oli päivällä tarjolla pizza slicejä kuin myös itse sai kasata hampurilaisia ja oli siellä tarjolla myös muutakin välipalaa . Myös erillaisia herkkuja kuten leivoksia, vanukkaita jne oli vaihtuvasti jokapäivä tarjolla pääravintolan jokaisella aterialla sekä myös iltapäivällä yläbaarissa.
      Joten varmasti et tässä hotellissa tarvitse olla nälässä etkä janossakaan- päinvastoin vkon mässäily tuo varmasti muutaman ylimääräisen lisäkilon ;D .Huoneet olivat siistit ja modernit sekä siivous pelasi tosi hyvin. henklökunta oli ystävällistä sekä avuliasta vaikka pääasiassa vain Saksaa osasivatkin.
      myös Spa -osastoa suosittelen kokeilemaan, sillä hoidot sillä ovat ensiluokkaiset , erittäin ammattitaitoinen henkilökunta ja rahoilleen sai kyllä todella vastiketta. Me kävimmekin hammamissa hieronnoissa jopa kolme krt vkon aikana =) lisäksi osaston tilat olivat hyvät viihtyisät.. hoitojen lisäksi kävimme myös hotellin saunassa ( turkkilainen ja tavallinen ) ja leikkautimme värjäsimme hiuksia ja ripsiä/kulmakarvoja sekä kävimme jalkahoidossa. Jos jostakin pitää "valittaa" niin se oli hotellin iltaohjelma joka ainakin näin alkusesongista ja keväällä oli aikas "köyhää" :o mutta tässä hyväpuoli oli se että hotelli hiljeni täysin klo 23 ja yöt olivat todella rauhalliset . Mekin kaikki 4 aikusita suosittelemme hotellia lämpimästi.

    • Jeijei22

      Hei,

      Kuulisin mielellään kokemuksia tässä hotellista?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      267
      2451
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2401
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1578
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      45
      1465
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1339
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1240
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1039
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe