Elikkäs siis onko kokemuksia kyseisestä hotellista?
Kiitos
Sheela
Hotelli Bella Luna side/Turkki
5
323
Vastaukset 5
- Sheela
Hei haloo eikö kukaan ole käynyt kyseisessä hotellissa???
- Goodman i
Siellä on kirppuja ,luteita,täitä...
- myö
Käytiin viime viikolla. On tosi hyvä, rauhallinen paikka. Hyvä palvelu ja all inclusive. Suosittelen lämpimästi.
- kaksi pariskuntaa
Kyllä vain - tultiin pois viime sunnuntaina ja ei ole kyllä mitään pahaa sanaa ko. hotellista ja sen palveluista yleensä jne.
Hotellin all inclusive on aivan mahtava ja valikoimaa oli vaikka miten paljon, kattaukset ja ruokalajit vaihtuivat päivittäin - eikä samoja ruokia seisonut tai kierrätetty aterialta toiselle .
Rantabaarissa oli päivällä tarjolla pizza slicejä kuin myös itse sai kasata hampurilaisia ja oli siellä tarjolla myös muutakin välipalaa . Myös erillaisia herkkuja kuten leivoksia, vanukkaita jne oli vaihtuvasti jokapäivä tarjolla pääravintolan jokaisella aterialla sekä myös iltapäivällä yläbaarissa.
Joten varmasti et tässä hotellissa tarvitse olla nälässä etkä janossakaan- päinvastoin vkon mässäily tuo varmasti muutaman ylimääräisen lisäkilon ;D .Huoneet olivat siistit ja modernit sekä siivous pelasi tosi hyvin. henklökunta oli ystävällistä sekä avuliasta vaikka pääasiassa vain Saksaa osasivatkin.
myös Spa -osastoa suosittelen kokeilemaan, sillä hoidot sillä ovat ensiluokkaiset , erittäin ammattitaitoinen henkilökunta ja rahoilleen sai kyllä todella vastiketta. Me kävimmekin hammamissa hieronnoissa jopa kolme krt vkon aikana =) lisäksi osaston tilat olivat hyvät viihtyisät.. hoitojen lisäksi kävimme myös hotellin saunassa ( turkkilainen ja tavallinen ) ja leikkautimme värjäsimme hiuksia ja ripsiä/kulmakarvoja sekä kävimme jalkahoidossa. Jos jostakin pitää "valittaa" niin se oli hotellin iltaohjelma joka ainakin näin alkusesongista ja keväällä oli aikas "köyhää" :o mutta tässä hyväpuoli oli se että hotelli hiljeni täysin klo 23 ja yöt olivat todella rauhalliset . Mekin kaikki 4 aikusita suosittelemme hotellia lämpimästi. - Jeijei22
Hei,
Kuulisin mielellään kokemuksia tässä hotellista?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411897Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101280- 991031
- 102908
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88894- 66741
- 33632
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13508- 78501