Hotelli Bella Luna side/Turkki

Sheela

Elikkäs siis onko kokemuksia kyseisestä hotellista?
Kiitos
Sheela

5

263

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sheela

      Hei haloo eikö kukaan ole käynyt kyseisessä hotellissa???

    • Goodman i

      Siellä on kirppuja ,luteita,täitä...

    • myö

      Käytiin viime viikolla. On tosi hyvä, rauhallinen paikka. Hyvä palvelu ja all inclusive. Suosittelen lämpimästi.

    • kaksi pariskuntaa

      Kyllä vain - tultiin pois viime sunnuntaina ja ei ole kyllä mitään pahaa sanaa ko. hotellista ja sen palveluista yleensä jne.
      Hotellin all inclusive on aivan mahtava ja valikoimaa oli vaikka miten paljon, kattaukset ja ruokalajit vaihtuivat päivittäin - eikä samoja ruokia seisonut tai kierrätetty aterialta toiselle .
      Rantabaarissa oli päivällä tarjolla pizza slicejä kuin myös itse sai kasata hampurilaisia ja oli siellä tarjolla myös muutakin välipalaa . Myös erillaisia herkkuja kuten leivoksia, vanukkaita jne oli vaihtuvasti jokapäivä tarjolla pääravintolan jokaisella aterialla sekä myös iltapäivällä yläbaarissa.
      Joten varmasti et tässä hotellissa tarvitse olla nälässä etkä janossakaan- päinvastoin vkon mässäily tuo varmasti muutaman ylimääräisen lisäkilon ;D .Huoneet olivat siistit ja modernit sekä siivous pelasi tosi hyvin. henklökunta oli ystävällistä sekä avuliasta vaikka pääasiassa vain Saksaa osasivatkin.
      myös Spa -osastoa suosittelen kokeilemaan, sillä hoidot sillä ovat ensiluokkaiset , erittäin ammattitaitoinen henkilökunta ja rahoilleen sai kyllä todella vastiketta. Me kävimmekin hammamissa hieronnoissa jopa kolme krt vkon aikana =) lisäksi osaston tilat olivat hyvät viihtyisät.. hoitojen lisäksi kävimme myös hotellin saunassa ( turkkilainen ja tavallinen ) ja leikkautimme värjäsimme hiuksia ja ripsiä/kulmakarvoja sekä kävimme jalkahoidossa. Jos jostakin pitää "valittaa" niin se oli hotellin iltaohjelma joka ainakin näin alkusesongista ja keväällä oli aikas "köyhää" :o mutta tässä hyväpuoli oli se että hotelli hiljeni täysin klo 23 ja yöt olivat todella rauhalliset . Mekin kaikki 4 aikusita suosittelemme hotellia lämpimästi.

    • Jeijei22

      Hei,

      Kuulisin mielellään kokemuksia tässä hotellista?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      28
      2577
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      127
      2253
    3. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      128
      1916
    4. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      106
      1897
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      10
      1634
    6. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      143
      1196
    7. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      90
      1095
    8. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      24
      1072
    9. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      89
      1051
    10. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      36
      999
    Aihe