Top10 matkatarjoukset. Onko kokemuksia?

pälälä

Varasin kaveriporukalla matkat Top10 matkatarjousten kautta. Ihan uusi firma on kyseessä ja vasta löysin iltalehden sivuilta artikkelin jossa kerrottiin näissä matkoissa olevan jotain hämärää. Onko kellään kokemuksia WowTravels'in tai Top10 matkatarjousten matkoista?

3

1717

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • radison

      Joko olette reissun tehneet? Kerroppa kokemuksista siinä tapauksessa.

      • AjnaAlie

        Kaveriporukan matkalle tämä vastaus tulee myöhässä, mutta kokemukseni Top 10 Matkatarjouksista voin kertoa.
        Ostin viime keväänä perheelle 2 kpl 5 vuorokauden yöpymispakettia 2 hengen executive-huoneissa Istanbuliin. Kaikki toimi kuten pitikin: tutustuin ensin hotelliin heidän nettisivustollaan, ostin paketit tarjouksesta, varasin lennot, enkä joutunut perumaan mitään, koska sain lennotkin haluamalleni varaukselle. Tulostin varauksen hotelli-voucherit kotona, mutta en tarvinnut mitään ostotositetta hotelliin kirjautuessamme, varaukset löytyivät nimelläni ja hotelli oli hieno!. Kaikki toimi kuten pitikin, suosittelen, aion käyttää tarjouksia tulevaisuudessakin!


    • Reissasimme Top 10 ostetun Wow-travelin Länsi-Turkin kiertomatkalla keväällä 2014. Ei mitään valittamista: lennot toimivat hyvin, bussilla kuljettiin kohteesta kohteeseen ja jotkut hotellit olivat hienoja. Aamupalat olivat OK. Meillä oli aivan ihana opas, Tulay, joka antoi kaikkensa ja puhui todella selkeää englantia. Hän sai koko porukan viihtymään. Näimme paljon ja nautimme matkasta. Luonnonpuistot ja Pamukkale olivat hienoimpia nähtävyyksiä.Suomeen palatessa jouduimme heräämään kolmelta, koska lento oli aikaisin aamulla, mutta se ei järkyttänyt virkistävän viikon jälkeen.
      Bussiporukastamme useimmat olivat pelänneet, ettei matka toteudu, koska hinta oli niin halpa, ettei sillä uskonut mihinkään pääsevän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3928
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      357
      3048
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      1978
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1685
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1129
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      974
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      42
      889
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      831
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      70
      818
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe