Missä mun leijona on?

Mun soturileijona! :)
6295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En tiennyt vielä silloin,
kuka olitkaan Sinä niin?
Sinun naurusi, hymysi herttaiset,
ne valloitti salaa kai.

Äänestä

Monenlaisia eläimiä täällä vuosisaatossa kaipailtu ja palstalla monkunu ja vieraillut. Olikohan omani tiikeri, ei tigru vaan vähän toisenlainen. Naarastiikeri.

Äänestä

nää jutut ?? siis ei sillä että se haittais todellakaan..

Äänestä
  • Kristallipallosta tietenkin :)

    Äänestä

  • assassassassass kirjoitti:

    Kristallipallosta tietenkin :)

    mitä muuta se näyttää ??

    Äänestä

si si si si sa sa sa - nyt kovasti huurustuu pinta, ei näy enempää :) Ohjaatko vähän oikeaan suuntaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miehelle kirjoitti:

Mun soturileijona! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu