Olen idiootti

Kaverini saivat minut ostamaan myös citikan. Olenko tyhmä?
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et ole. Olit vain kännissä ja todellisuustajusi oli hetkeksi hämärtynyt: Kukaan tervejärkinen ei osta sitikkaa.

Äänestä

Nyt sinun pitää aloitta ryhdistäytyminen ja Citikasta heti eroon. Älä myöskään kaveraa tuomoisten kaverien kanssa vaan hakeudu laadukkaampaan seuraan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaakkima oo kirjoitti:

Kaverini saivat minut ostamaan myös citikan. Olenko tyhmä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu