Kun esim nuori nainen kumartuu hame päällään perse kohti teitä, ja hameen alta näkyvät stay up sukkien pitsireunus? Kiihotutteko? Tuleeko erektio? Vai alkavatko ajatukset vain harhailla? Entä jos näkyy stringejä samalla?
Ja millaisista alusvaatteista naisilla pidätte? Alushousujen malli? Väri? Pitsi vai ei? Push upit? Kertokaa rohkeasti mielipiteenne että mikä eniten mielyttää! :-)
Ja millaisista alusvaatteista naisilla pidätte? Alushousujen malli? Väri? Pitsi vai ei? Push upit? Kertokaa rohkeasti mielipiteenne että mikä eniten mielyttää! :-)
Vastaukset 20
Vanhimmat
Missähän tollasta tapahtuu? Ei oo kovin yleistä.
Höpöhöpö! Kiihotus alkaa vasta sitten kun aletaan puhua naimahommista. Tuolleenhan net akat pyllistellee joka paikassa yhäkseen. Ei kuule turha kiusaaminen tehoa.
Kyllä ainakin minä kiihotun kaikesta aloittajan mainitsemasta asiasta.....stay upit ja stringit ovat loistavia halun herättäjiä. Jos ei nyt heti täysi erektio olisikaan päällä, niin elämää alkaa olla alakerrassa jatkoa ajatellen.....
Kaikki tuo kiinnostaa ja kiihoittaa. Pelkkä vilauttelukin tuo nussimishalut esiin ja etenkin nuorena miehenä aina kajahti mulukkuni stondikseen.
Mulla on ollut muutama ( parikin ) kokemusta siitä, kun enempi ja vähempi tuttu nainen tuo itsensä esiin aivan normaalissa pukeutumisessa.
Lisäksi joskus oli yhden naisen kanssa juttua yhdestä asiasta ja se jäi sitten pitkäksi aikaa kunnes tämä itse otti asian uudelleen esiin aktiivisesti. Hän kaiketi ajatteli, että sen voisi jopa tehdä.
Mutta se on aivan eri ajatella kuin kokea! Siinä kun katsoo naista suoraan "sinne", niin ei enää puhu mitään... ja ilman kasvoja puhuminen on aika eri kuin kasvotusten.
Kyllä aina pienikin makupala hameen alle saa aikaan vähintään fantasioita.Stayupin pitsin näkeminen herättää toivon itse asian näkemisestä stringeihin verhoutuneena.
Itse pidän mustasta ja valkosesta.Kaikki värit on hyviä mutta musta,punainen ja valkoinen vie ehdottamasti voiton.Paras kombinaatio, valkoinen hame, mustat stayupit ja valkoiset stringit...ja takaapäin hieman stringiä sivuun laittaen..uuuh.. ;DD
Kaikkihan loppupeleissä otetaan pois. Olen 18v mies ja huomannut että vanhemmat naiset pukeituu seksi mielessään. Kun on verkkosukat ja liivit niin herättää heti. Hyvät rintaliivit kyllä pelastaa vanhemmankin maisen. Kerran olin 68v naisen luona, aamulla nainen oli päälläni ilman rinsikoita. Kyllä heiluvat rinnat navan alle pitkästi, eipä haitannut menoa.
Entä jos kyseessä on vaikka tiukat farkut ja kun nainen kumartuu näet stringien reunaa kun paita on noussut hieman ylös. Minkälaiset alusvaatteet ovat siinä ensimmäisenä mielessä ja millaiset olisivat seksikkäimmät? Kiihottuisitteko vai lähtisikö ajatus harhailemaan?
Farkkujen kanssa seksikkäimmät on ehdottomasti stringit.. tai ei mitään ;)
Itse katson välistä kaupassa,töissä yms. nuorten naisten perseitä ja jos on hyvä, niin mietin mitäköhän siellä alla on.Fantasiatkin lähtee helposti lentämään vessassa, varastossa yms. paikoissa nussimisesta.
Justiin täytin 17v ja monta kesää olen ollut ilman housuja. Rinsikoita pidän kun muuten heiluu kun kävelen. On ihana nostella hametta ja toiset katsoo pimppiä. Itiksessä kun olin siiderissä pojat huuteli ja nostin helmaa ja pyllistin. Siitähän pojat innostu perään. Veivät jonnekin portaiden alle ja sit oli hame korvissa kun jokainen halus. Siitä piti sen jälkeen veski kun valu pitkin reisiä.
Vanhemmat miehet ei halu katsoa aina. Niitäkin on mitkä heti haluu mukaan. Sitten pitävät pikku lutkana ja naivat rajusti. Ei minua häiritse kunhan isommin satuta. Viimeksi lähdin iäkkäämmän miehhen luolta ja huomasin kuvan, kysyin kuka on. Kerto että sen tyttö.Kerroin että ollaan samalla luokalla, sinne jäi kulli paljaana miettimään.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12119469
Kun esim nuori nainen kumartuu hame päällään perse kohti teitä, ja hameen alta näkyvät stay up sukkien pitsireunus? Kiihotutteko?
– ei kiihota, mutta kiinnostava esitys
Tuleeko erektio?
– ei tule
Vai alkavatko ajatukset vain harhailla?
– ei ala
Entä jos näkyy stringejä samalla?
– se on turn off
Ja millaisista alusvaatteista naisilla pidätte?
– kauniista
Alushousujen malli?
– väljät lahkeelliset
Väri?
– valkoinen
Pitsi vai ei?
– sekä, että
Push upit?
– ei taida autaa naisen heikkoon itsetuntoon, mutta herättää huomiota ja voi näyttää kivalta juhla-asussa
Kertokaa rohkeasti mielipiteenne että mikä eniten mielyttää! :-)
– persoonallinen rohkea pukeutuminen, mieluummin ilman rintaliivejä
Tilanteesta riippuen pe…ttä esittelevä pyllistelijä esittää typerää pornostaraa tai osaa kivasti leikkiä.
Se on jotain muuta mitä siinä esiintulossa alkaa miettimään.
Ei se asu ole hame. Hame jopa peittää oikeita asioita.
On se kiihottavaa, vastaavassa tilanteessa, poikkeuksetta tekis mieli tarrata kiinni ja alkaa asiaan...
Vastaus kyllä kiihotun näkyi stringit tai ei. Kauneinta maailmassa on stay upeilla verhoillut naisen reidet.
Ajatukset alkavat harhailla ja tekee mieli painaa jäykistynyt kalu jalkaa vasten samalla työntäen sormet pilluun. Aloittaa klitoriksen nuoleminen kiduttavan hitaasti edelleen sormettaen ja jalkaa naiden. Tuottaa naiselle jumalaton orgasmi ja sen jälkeen laueta itse jalkaa vasten. Lopuksi levittää spermat pitkin naisen kehoa ja naamaa…
Sitten mitään sanomatta vetää housut jalkaan ja jatkaa matkaa.
Kyseessä siis esim n.17-20v nuori hoikka nainen jolla kiinteä perse ja tissit.
Mistä pidätte alusvaatteissa?
Pitsi?
Leopardikuvio?
Jonkin väri? Mikä?
Minkä malliset?
Stringit vai hipsterit?
Ritsikoissa:
Push-up vai ei?
Topatut vai ei?
Minkä väriset?
Pitsi?
Ja pistäkää ikänne tähän tai tunnukseen. :)
Mikäs Reiska 50-v se siellä jaksaa kysellä typeriä..
" Mistä pidätte alusvaatteissa?"
Kysyn aina ravintolassa naiselta että onko stringit vai paskapussit jalassa. Jos sanoo että stringit niin se on todellinen turn-off ja homma jää mun puolelta siihen.
Pitsi?
- On yleensä hyvä juttu
Leopardikuvio?
- ... taas yleens ei ole
Jonkin väri? Mikä?
- Punainen tai oikeastaan mikä vain voi olla jees. Neonvärit ehkä ei.
Minkä malliset?
- Eri mallisissa on omat hyvät puolensa. Riippuu myös rinnoista, mitkä sopii.
Stringit vai hipsterit?
- Ei stringejä.
Ritsikoissa:
Push-up vai ei?
- Ei ainakaan paljoa. Yleensä ei-push-up on varmempi. Ei ainakaan bomb shell.
Topatut vai ei?
- Kumpikin ok.
Minkä väriset?
- Sama kuin yllä.
Pitsi?
- Sama kuin yllä
Ai niin jatkona edelliseen. Rintsikoissa ihan ehdoton ykkösvaatimus on se, että ovat oikean kokoiset! Väärän koon näkee yleensä jo vaatteiden päältä ja se on vähän turn-off.
Miks ihmees mies kyselee näitä? No vastataan kuitenkin. En kiihotu, mut toki mielenkiinnolla katson :)