Hopeahäät ystäväpariskunnan kanssa

Hyvät ystävät

Päivi oli ollut työn puolesta matkoilla viikon verran, joten emme olleet päässeet yhtymään sinä aikana. Ritan ja minun, siis Samun, ystävyys Päivin ja Jarkon kanssa oli vuosien aikana vain syventynyt. Olimme edelleen ihanassa sukupuoliyhdynnässä Päivin kanssa, samoin Rita Jarkon, mutta jo harvemmin kuin tutustuessamme, olisikohan määrä ollut puolet silloisesta. Silti bylsimme toisen puolison kanssa yleensä kahdesti tai ainakin kerran viikossa.

Kun Päivi taas levitti vittunsa tervehdykseksi en itsekään ollut pysyä nahoissani. Päivin sukupuolielimet olivat niin kutsuvat, niin vastustamattomat ja minulla otti valmiiksi eteen, että työnsin kyrpäni suoralta kädeltä hänen vittuunsa. Eivät Rita ja Jarkkokaan tarvinneet esileikkejä. Laukeaminen oli niin voimakas, että toipuminen otti aikansa.

En tiedä, johtuiko se tottumuksesta vai mistä, mutta tuntui, että välillä tarvitsee yhtyä Ritan kanssa, välillä Päivin kanssa, eikä toista voi korvata toisella. Samoin tuntui, että jos oli haaveilutuulella ja ajatteli jotakin kolmatta, sitä ei voinut korvata muulla. Vieläpä oli niin, että välillä tunsi tarvetta olla haaveilussa Päivin, välillä Ritan kanssa. Olimme usein jutelleet asiasta ja muutkin kertoivat tuntevansa samoin. Jos jokin laatu estyi pitkäaikaisesti, niinkuin nyt yhdyntä Päivin kanssa, tunsi selvää puutetta.

Myös sukupuolielimien sheivaaminen ystävärouvalta tuotti nautintoa. Siksi meille oli tullut tavaksi jo alusta lähtien, että tyttöjen ei itse tarvinnut sheivata, vaan se oli ystävämiehen tehtävä tavattaessa. Tyttöjen vittukarvat olivatkin jo pitkällä sängellä. Emme sheivanneet höylällä, vaan levitimme voidetta tyttöjen elimille ja kaavimme sitten voiteen pois, huuhdoimme heidän vittunsa ja - suutelimme pitkään heidän suloisia sukupuolielimiään ja persettään. Voi, että oli taas iii-haaanaa.

Kun olimme kahvitelleet ja samalla tytöt levittäneet suloistakin suloisempia häpyhuuliansa, kavimme sängyn päälle juttelemaan. Tytöt hiljalleen sormettivat klitoristaan.

Olimme tutustuneet 29 vuotta sitten. Oliko siitä todella niin kauan? Olimme menneet naimisiin 25 vuotta sitten. Olimme molemmat parit saaneet lapsemme vuotta myöhemmin. Emme jostakin syystä olleet koskaan ajatelleetkaan, että haluaisimme useamman.

Hekin olivat jo 24:n ikäisiä! Mira oli stipendiaattina CERN:issä ja teki juuri väitöskirjaa hiukkasfysiikan alalta. Jussi oli töissä autokorjaamossa, mieliammatissaan. Heillä meni todella hyvin. Heillä oli kultaisen rakkaat avopuolisot, Miska ja Hanna. Lentokone oli keksitty ja he vierailivat usein toistensa luona ja olivat usein suloistakin suloisemmassa yhdynnässä toistensa puolison kanssa.

Mietimme, haluammeko juhlia jotenkin hopeahääpäiväämme. Koska oli täysin selvä, että noin vuoden päästä kukaan meista ei viettäisi 50-vuotispäiviä, ajattelimme että voisimme pienimuotoisesti tarjota kahvit, mutta muuten viettäisimme hopehäitämme keskenämme bylsien.

Koska olimme aikoinaan menneet naimisiin lauantaina viikon välein, katselimme hiukan kalenteria. Valitsimme juhlapäiväksi lauantain, joka sattui päivämäärien väliin. Tarjoaisimme silloin kutsuväelle kahvit.

Kun olin mennyt aikoinani naimisiin Ritan kanssa ja Jarkko Päivin kanssa, olimme jo antaneet sormukset puolisollemme, mutta nyt ajattelimme, että sormus kuuluisi antaa myös toiselle tytölle muistoksi pitkäaikaisesta ystävyydestä.

3

5171

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hyvät ystävät II

      Ajattelimme, että tytöt pitäisivät sormuksia juhlapäivän ajan vitussansa, illalla vieraiden lähdettyä pujottaisimme ne sormeen ja sitten yhtyisimme molemmat molempien kanssa. Kuulosti herttaiselta, vaikka itse olimmekin sen keksineet.

      Menimme seuraavana päivänä kultasepänliikkeeseen tyttöjen kanssa ja etsimme heitä miellyttävät sormukset. Molemmat halusivat perinteiset puolipyöreät ja ilman kiveä. Kaiverrutin Päivin sormukseen oman nimeni, Jarkko omansa Ritan sormukseen ja juhlapäivän päivämäärän.

      No, eihän se ihan niin mennyt kuin oli suunniteltu. Tytöt ilmoittivat, että he haluavat herttaisuussyistä pitää sormuksia emättimessään jo HETI eikä vasta juhlapäivänä. Sidoimme kumpaankin sormukseen nätin punaisen punoksen, jonka päähän kiinnitimme vielä söpön sydämen. Työnsimme sitten sormukset syvälle tyttöjen sukupuolielimiin niin että sydän jäi ulkopuolelle poistoa varten. Koska emme saattaneet olla aivan varmoja, että sormukset eivät liukuisi pois, työnsimme vielä tamponin. Muutenhan tytöt eivät tässä iässä enää tamponeja tarvinneetkaan. Suloiset tytöt! Tajusimme heti, että menettely pitää purkaa yhdynnän ajaksi, mutta mikäs siinä, senkun purettiin, mutta yhdynnän jälkeen myös palautettiin. Tytöt siis pitivät sormuksia vitussansa puolitoista kuukautta.

      Tuli sitten (lopulta!) hopeahääpäivä. Jussi kehotti nostamaan onnittelumaljan. Mira ja Miskakin olivat vieraiden joukossa, tietysti myös Johanna. Kertoilimme vieraille elämästämme, juttelimme vapaasti ja vaihdoimme kuulumisia. Olivat sekä Päivi että Rita, sekä Mira että Hanna mekossansa sukupuolielimet paljaana, mutta Päivillä ja Ritalla riippui heidän vitustansa vielä pieni punainen sydän.

      Kun sitten vieraat olivat lähteneet, suutelimme toistemme vaimon sulovittua sellaisella herttaisuudella, jota emme olleet vielä kokeneet. Meidän suloiset vaimomme, meidän Ritamme ja Päivimme! Vedin sitten sormuksen hitaasti Päivin emättimestä, katkaisin saksilla punoksen ja pujotin sormuksen vihkisormuksen viereen. Niin teki Jarkkokin. Tytöt tallensivat muistona myös sydämet, jotka olivat edelleen kiinni punoksen toisessa päässä. Yhdyimme sitten hellästi tyttöihimme, molemmat pojat molempiin tyttöihin, meidän suloisiin tyttöihin, Ritaan ja Päiviin.


      P.S. Mira ja Miska asuivat tällä haavaa Sveitsissä. Hanna kertoi silmät kosteana minulle, että nämä käyttivät matkaansa hopeahääjuhliimme myös tavatakseen häntä ja Jussia. He viipyivät täällä melkein viikon ja yhtyivät tänä aikana ystäviensä puolison kanssa ainakin kaksi kertaa päivässä. Viimeisenä päivänä Jussi ja Miska olivat pitäneet kyrpäänsä tyttöjen sukupuolielimissä lähes koko aamupäivän. He tunsivat, että oli vaikeata erota, mutta eihän ollutkaan tarkoitus, että Miran stipendiaattiaika olisi ikuinen.

    • örinäää

      Onko käytetty pelkästään google kääntäjää ??

      • röhkintää

        Oot örisijä inkkaritasolla, kun et tajuu nyansseja.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      141
      1583
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1081
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      69
      956
    4. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      303
      841
    5. 68
      743
    6. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      56
      723
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      37
      629
    8. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      62
      602
    9. Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"

      Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi
      Tanssii tähtien kanssa
      7
      601
    10. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      571
    Aihe