Eli kyse on yhdestä narsistinaisesta, joka on ollut joskus kanssani liiankin hyvää pataa ja teeskennellyt kaiken.
Mitäköhän hän ajaa takaa tai haluaa, kun ensin sanoo tulevansa käymään monesti ja sitten häntä ei näykkään koskaan, koska oli jotain jossa piti käydä tai hänen miehensä piti käydä.
Hän myös odotuttaa viittä tuntia, että tulisi käymään ja sitten kun otat häneen yhteyttä laittamalla viestiä että koska hän on tulossa yms. niin käskee soittaa silloin ja silloin, kun soitat näin niin: '' Ei pysty puhumaan'' tai ''Ei ole oikea aika puhua'' Ja sitten kun sanot, että hei tässä on mennyt viisi tuntia niin vastaukseksi laitetaan se, että mies on ajanut Ähtäristä viiskytä kilsaa tänne ja ei jaksa enään ajaa, oma korttini on Meritan tykönä ja en viitsi varoituksia enään ottaa sinitakeilta.
Muuten hyvä, mutta sieltä tänne olisi 2-km matkaa.. Joten, kertokaapas mitä tämä haluaa kun useasti diskaa tarjoukset nähdä vaikka itse sopiikin?
Mitä hän haluaa?
Rebell
0
77
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3411271- 589016
- 1375445
- 1443734
- 713644
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi373599- 403328
- 602684
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak722400- 331933