Sami
20.3.2009 0.00
Gefina turvotti nännit
Hei.
Olen popsinut Gefina nimistä lääkettä noin 1,5 kuukautta. En sen pidempään vielä. Lääkehoidon tarkoituksena on estää kaljuuntuminen. Päivittäinen annosmäärä on ollut 1,25 mg.
Noin viikko sitten kiinnitin huomiota molempiin nänneihin jotka ovat selvästi turvonneet normaalista. Näyttävät nykyään vähän sellaisilta ketunkuonoilta.
Rumat kuin mitkä.
Olen aika satavarma, että tuo Gefina nimenomaan on tämän aiheuttanut.
Kysymys: Jos lopetan nyt Gefinan käytön kokonaan, niin palautuuko nännit takaisin normaaliin mittaan, vai onko muutos nyt lopullinen?
Kiitoksia vastauksesta.
Ystävällisin terveisin,
Sami
http://www.miesklinikka.com/miesklinikka/kysy_asiantuntijalta?discussion_a=forum&discussion_forum_id=2&discussion_offset=180
20.3.2009 0.00
Gefina turvotti nännit
Hei.
Olen popsinut Gefina nimistä lääkettä noin 1,5 kuukautta. En sen pidempään vielä. Lääkehoidon tarkoituksena on estää kaljuuntuminen. Päivittäinen annosmäärä on ollut 1,25 mg.
Noin viikko sitten kiinnitin huomiota molempiin nänneihin jotka ovat selvästi turvonneet normaalista. Näyttävät nykyään vähän sellaisilta ketunkuonoilta.
Rumat kuin mitkä.
Olen aika satavarma, että tuo Gefina nimenomaan on tämän aiheuttanut.
Kysymys: Jos lopetan nyt Gefinan käytön kokonaan, niin palautuuko nännit takaisin normaaliin mittaan, vai onko muutos nyt lopullinen?
Kiitoksia vastauksesta.
Ystävällisin terveisin,
Sami
http://www.miesklinikka.com/miesklinikka/kysy_asiantuntijalta?discussion_a=forum&discussion_forum_id=2&discussion_offset=180
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.