Vasta mikkeliläistynyt 23-vuotias nainen etsii kavereita suht samanikäisistä (n. 21-30v.) NAISihmisistä Mikkelistä / lähiseuduilta.
Olen itse siis täysin hetero, avoliitossa elävä nainen, ja etsin kaveriseuraa esimerkiksi keikoille, kahvi- & rupatteluseuraksi, lenkkitoveriksi tai kesän lähestyessä vaikkapa festareille, terassille ja rannalle.
Koen olevani aito, empaattinen ja hieman ujo, mutta kohtalaisen huumorintajun omaava ihminen ;) Vapaa-ajallani harrastan aarrejahtia kirppiksillä, toisinaan kahvakuulailua motivaation iskiessä, monipuolisen musiikin kuuntelua ja lukemista. Kuvataiteet ovat erityisen lähellä sydäntä.
Jos haluat tutustua lisää, ota yhteyttä osoitteeseen: [email protected]
Hyypiöt / huijarit / miehet, älkää vaivautuko!
Hengailuseuraa Mikkelin fellow-siskoista!
mikkeli_gal
2
145
Vastaukset
- syrjintää
Anteeks mutta mikä vika miehissä? Eikö tällainen ikuinen sinkkumies (koska sitä oikeaa MIESTÄ ei löydy) kelpaakaan kaveriksi?
Olen itse siis täysin homo, sinkkuna elävä mies. - mikkeli_gal
Moi,
Tarkoitukseni ei suinkaan ollut olla syrjivä, vaikka aika kärjistetty tuo aloitusviesti sävyltään olikin. Lähinnä yritin karsia kaikki hämärät yhteydenotot minimiin ja tehdä selväksi, etten etsi seuraa romanttisessa mielessä.
Voit aina ottaa yhteyttä tuohon laittamaani s-postiosoitteeseen, jos edelleen etsit juttuseuraa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254915Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1494709Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su1954638Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1184541Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133630Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192334Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32108- 661617
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill201201- 1841169