Alapään hierominen pystyyn lasten edessä

fxvgjhnbm

Turkulainen miesopettaja joka on pahasti sekaisin on alkanut hieroa alapäätään lasten edessä kotipihallaan. Työntää kädet housut taskuihin ja naureskelee ja samalla hieroo alapäätään itsekseen. Oikeasti. Tämä on ällöttävää! On jaellut karamelleja lapsille vuositolkulla. Naiset jotka uskaltavat sanoa jotakin, opettaja käy uhkailemassa ja huutelemassa. Opettaja on oikeasti nyt saatava hoitoon taikka jotakin pitää tehdä. Kesä lähestyy jne. En tiedä käykö Ruissalon nudistirannalla kesäisin. Ällöttävä tapaus.

9

411

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hbhbvgvgvv

      Jos tollasta näkyy niin olis varmaan parempi mennä kertomaan poliisille.

      • edelleen

        kyylän mielikuvitus on vilkas


      • drtfygumikj

        Olen kertonut poliisille. Ei ole mitään tapahtunut. Samaa seurailua ja tuijottelua. Opettaja läähättää kesäaikaan pihassa puolialasti koska hänellä on kolmen kuukauden kesäloma. Menee alas kellariin vilvoittelemaan ja siellä ryypiskelee ja tiirailee todennäköisesti kiikarilla naapureita. Ripustelee lasten hiekkalaatikon läheisyyteen omia kalsareitaan kesäaikaan kuivumaan.


      • defrgtjyhkm.
        drtfygumikj kirjoitti:

        Olen kertonut poliisille. Ei ole mitään tapahtunut. Samaa seurailua ja tuijottelua. Opettaja läähättää kesäaikaan pihassa puolialasti koska hänellä on kolmen kuukauden kesäloma. Menee alas kellariin vilvoittelemaan ja siellä ryypiskelee ja tiirailee todennäköisesti kiikarilla naapureita. Ripustelee lasten hiekkalaatikon läheisyyteen omia kalsareitaan kesäaikaan kuivumaan.

        Ei se soveliasta ole tuolla tavoin käyttäytyä. Kyllä nyt oikeasti asialle pitää tehdä jotakin. Opelle on haettu lähestymiskieltoa ettei menisi lapsiperheiden lähelle enää.


      • fcjhbknmö-.Ä
        drtfygumikj kirjoitti:

        Olen kertonut poliisille. Ei ole mitään tapahtunut. Samaa seurailua ja tuijottelua. Opettaja läähättää kesäaikaan pihassa puolialasti koska hänellä on kolmen kuukauden kesäloma. Menee alas kellariin vilvoittelemaan ja siellä ryypiskelee ja tiirailee todennäköisesti kiikarilla naapureita. Ripustelee lasten hiekkalaatikon läheisyyteen omia kalsareitaan kesäaikaan kuivumaan.

        Viime kesänä eräs pikkupoika oli yksin aika myöhään ulkona ja yhtä äkkiä tämä samainen opettaja joka on ennenkin poikaa seuraillut pamahti ulos asunnostaan pelkät kalsarit jalassa ja oli kävelemässä poikaa kohti, kunnes minä sattumoisin aikuisena tulin paikalle. Opettaja perääntyi saman tien. Ties mitä ahdistelua olisi tapahtunut.


    • fcbjhknl

      En mycke gammal gubbe. Nästän 60 år gammal.

    • gay-lars

      Kaappihomo, tykkää nuorista pojista.

      • sinäkin

        mielikuvitusystäväsi?


    • hilipatihiplaa

      "Työntää kädet housut taskuihin ja naureskelee ja samalla hieroo alapäätään itsekseen"
      - Satiaiset kutkaa, pitäähän niitä rapsutella.

      " läähättää kesäaikaan pihassa puolialasti"
      - Kesällä on monesti kuuma

      "Menee alas kellariin vilvoittelemaan ja siellä ryypiskelee ja tiirailee todennäköisesti kiikarilla naapureita."
      - Kesällä on monesti kuuma.
      - Lomalla monesti itekki ryypänny.
      - Ikkunoista näkee ulos ja kiikarilla kauemmas.

      "pikkupoika oli yksin aika myöhään ulkona ja yhtä äkkiä tämä samainen opettaja joka on ennenkin poikaa seuraillut pamahti ulos asunnostaan pelkät kalsarit jalassa ja oli kävelemässä poikaa kohti"
      - Ei saa pikkupojat olla myöhään yksin ulkona.

      "Ties mitä ahdistelua olisi tapahtunut."
      - Aatteleppa ite omalle kohalle.

      Eiköhän toi oo aika selvää että jos joku jotain ahistelee niin poliisi asia, mutta silloin pitää olla jotain todisteita eikä mitään "musta tuntuu että toi on sellane pedofiili", "se on ihan sen näkönenki"

      Vanhat ukkelit on joskus pervon näkösiä ku silmät seisoo päässä ja lipoo huulia. Ehkä heillä kuitenki ajatus on jo vähä heikkoa ja näkö huonoa, lääkkeet kuivaa suuta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      349
      2997
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      301
      1463
    3. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      84
      1292
    4. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1291
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1285
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      59
      1235
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      48
      1135
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      1037
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      24
      931
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      837
    Aihe