Vaivani ei ole suoranainen erektio-ongelma, vaikka seisokki saisi - tottakai - olla tanakampi. Ikävä kiusani on kullin tunnottomuus; seisoo ja haluttaa, mutta ei meinaa laueta millään. Käteenvetäessä saa yrittää miettiä vaikka mitä, jotta saisi paineita purettua ja naisen kanssa ei tunnu sitä kaivattua, ihanaa puristusta.
Tosiaan seisoo mm. aamulla usein. Olisiko tunnottomuuden syy lääkkeissä? Käytän verenpaine- ja kolesterolilääkkeitä sekä virtsanjuoksua helpottavaa Tamsuminia. Ja ajottain kipulääkkeenä Paramax-Codia.
Nyt toivon asiallisia neuvoja ja vinkkejä. Vanhat vitsit ja herjat eivät kuulu tähän avaukseen.
-Pauron Eno, 55v.-
Tunnoton kulli!
herkkyyttä heppiin
1
528
Vastaukset
- terskannuppi
luulen että sulla on testosteronin vaje,se saattaa olla syynä!tai sitten jos katot pornoa liikaa,itellä ainakin se vaikuttaa tuntoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73853
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104708- 35577
- 40575
- 29572
- 46570
- 33559
- 50540
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34537- 35464