Vaivani ei ole suoranainen erektio-ongelma, vaikka seisokki saisi - tottakai - olla tanakampi. Ikävä kiusani on kullin tunnottomuus; seisoo ja haluttaa, mutta ei meinaa laueta millään. Käteenvetäessä saa yrittää miettiä vaikka mitä, jotta saisi paineita purettua ja naisen kanssa ei tunnu sitä kaivattua, ihanaa puristusta.
Tosiaan seisoo mm. aamulla usein. Olisiko tunnottomuuden syy lääkkeissä? Käytän verenpaine- ja kolesterolilääkkeitä sekä virtsanjuoksua helpottavaa Tamsuminia. Ja ajottain kipulääkkeenä Paramax-Codia.
Nyt toivon asiallisia neuvoja ja vinkkejä. Vanhat vitsit ja herjat eivät kuulu tähän avaukseen.
-Pauron Eno, 55v.-
Tunnoton kulli!
herkkyyttä heppiin
1
537
Vastaukset
- terskannuppi
luulen että sulla on testosteronin vaje,se saattaa olla syynä!tai sitten jos katot pornoa liikaa,itellä ainakin se vaikuttaa tuntoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18811184Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9210622Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356070Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1814880Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313356- 1723355
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402183Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2991743Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61580Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161504