Me emme olisi koskaan tavanneet ilman sukulaiseni avustusta. Onko nyt liian myöhäistä? Näemmekö enään?
Me.
****
6330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mielenkiintoista...Miten sukulaisesi edesauttoi tapaamista?
No, jotenkin vain. Ilman häntä emme olisi ikinä tutustuneet sitäkään vähää. Emme ole koskaan olleet "lähemmin" tekemisissä, seurustelleet You Know... ym.
Näemme jos sinä haluat.
Jos tähdet sisältää oikeat kirjaimet ei tietysti. Tosin se hänen pitäisi (ehkä) tietää. Että kiinnostusta on, paljonkin.
Ei kai se hänen serkkutyttönsä nyt mitenkään tapaamisessa auttanut, sattumaahan se oli, että olin hänet tavannut aiemmin. Hänellähän oli niitä semmosia pikkukoiria...ja asusti tuolla "ylempänä" Suomea. Nähtäisiin, jos hän ilmoittaisi, että haluaa nähdä.
n > m
Sinähän sen päätät, ovet on auki.