Mitä ovat nämä?

Mitä ovat nämä "teltat" mitä on pystytetty beach roadille??
7167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Markkinat tulossa. Niitä on aina silloin tällöin Beach roadilla. sitä perus turisti krääsää, joskus voi löytää jotain hyvääkin.

Äänestä

Mainokset kertoo jos katselet ympärillesi: Tekno music festival Pattaya 21.22.23.
Beach Road, siis perjantaista sunnuntaihin.

Äänestä
  • Pattayalla tapahtuu aina. Itse kävin tammikuussa nauramassa sänkyjen kilpa-ajoa beach roadilla. Hauskaa oli.

    Äänestä

  • Muuten oikein mutta music Festival ei tekno. Joka vuotinen tapahtuma.

    Äänestä

Ainahan kännis hauskaa on. Koita seuraavan kerran selevinpäin

Äänestä
  • Hihii, nyt naurattaa. Nimim. eienääniinhauskaa totesi ekalauseessaan että kännissä on kivaa, sehän on useimmiten tottakin.
    Toisessa lentävässä lauseessaan kehoitti yrittämään olla selvinpäin jotta se sitten kumoaisi ensimmäisen lauseen kehoituksen hauskanpitoon. Kertakaikkisen loistava oivallus. Ajattelun suurmiehen mestariteos kaikenkaikkiaan.

    Itsekin olen aina ihaillut kun järjestävät Pattiksella tapahtumia ja loistavia kulkueita rantakadulla. Pattiksella on aina kivaa jollei yritä olla väkisin hapannaama.

    Äänestä

Markkinoilta löytää hyviä ostoksia ja yllättävään hintaan kun jaksaa tinkiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tepsukka2 kirjoitti:

Mitä ovat nämä "teltat" mitä on pystytetty beach roadille??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu