Moi, missä kaarinan pitseriassa tapahtunut puukotus? Radiosta tuli että ravintolan työntekijä sai useita puukoniskuja, tekijä ja uhri ulkomaalaistaustaisia. Hovirinnan rafla?
Vastaukset 8
- Alahan häipyä
Tulitko tänne näyttämään rumaa uteliasta naamaasi. Alahan laputtaa siitä, lorvi.
- Jakakakkakakaka
Turkkarin uutisen mukaan paikka oli avattu muutama kuukausi sitten eli tod.näk kotipizzan vanhoissa tiloissa toimiva liike. Onkohan kilpailu liian kovaa Kaarinassa?
- Turkin hihasta
Rekolan lemmikki-Apoina sai siipeensä.
- Tappava-Keklu
Kuin te ette voi ymmärtää, et maahanmuuttajat yritti tappaa toisesa,, hui!?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014032018142554_uu.shtml- lslslslsls
Tuppisuiksi ryhtyneet, ei tulkki auta jos ei halua puhua. Loppu multa noissa paikoissa asioiminen, selvitelkööt riitansa ihan keskenään.
- panema Kaarrinaa
Kaarinalaset ova AIN Kaarinalsissil
- Kuka mitä häh
Aamulla 6 aikaan oli piiritystilanne Koristossa. 3 poliisimaijaa ja liuta poliiseja. Joku heilunut aseilla?
- never.
paskapersu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521013Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17906Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46737
- 42674
- 37629
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57528