Suomen ruotsalaiset lois eläjät hiljaa

Painukaa ruotsiin vi**uilemaan sikäläisille kyrpiäisille.
2156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Harmittaako palstan vakiohäirikköä kun nefet tuli tänne eivätkä viitsi sinun kanssa aukoa päätään virolaisista? Menikö lääkityksesi nyt uusiksi?

Äänestä

Virolaiset saavat maahanmuuttajista väkilukuun suhtetettuna eniten toimeentulotukea etelässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aino W. kirjoitti:

Painukaa ruotsiin vi**uilemaan sikäläisille kyrpiäisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu