Hieman

3254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
M neitonen

Äänestä

Aika hyviä juttuja jälleen, heräsin hetkeksi ja kohta jatkan taas uniherran maailmaan... Ampiaisjuttu ja ampiaisten "koodinimi" on siis kaivuri, kun voivat tehdä maanalle isoja pesiä :)

Joku kirjoittaa niin pitkiä juttuja ilman hiekkamies-välimerkkiä, "ENTER Sandman", kun painaisi tuota niin se helpottaisi lukemista, jotta ei tulisi kymmenelle Veijolle heti koko pötkö. Kerralla.

Äänestä

Ja hahah ampiaisjutut, jostain alkoi, näin sitten voi edetä nopeammin:

Kannattaa laittaa jonkun hornet-eli ampiais-hävittäjän suihkumoottorit korkokenkien alle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haikea olo. kirjoitti:

Kaipaan häntä, M neitosta.

https://www.youtube.com/watch?v=JPlWMbGT0zw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu