Minne se söpö enromaha

sen jutut kosketti mua =)?.
866
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

heihei

Äänestä

jos se kuitenkin romahti :(

Äänestä

No ku mie romahin jo.

Äänestä
  • ?

    Äänestä

  • Kävikö pahastikin? kirjoitti:

    ?

    No mie kävin tänään Rossossa. Imatralla. Siehän tiiät miss se on.

    Äänestä

  • ed. kirjoitti:

    No mie kävin tänään Rossossa. Imatralla. Siehän tiiät miss se on.

    mutta Anskulle mukavaa viikonloppua. Toivotaan että ukko löytyy ;)

    Äänestä

  • En tiedä en kirjoitti:

    mutta Anskulle mukavaa viikonloppua. Toivotaan että ukko löytyy ;)

    Ko miehän löysin sen jo. Siellä se oli tiskaamassa essu päällä.

    Äänestä

"söpöä" kun täällä parikin vakkaripirkkoa kirjoittelee ittelleen kaipausviestejä :D ja vastailee myös itte niihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjoittelija katosi kirjoitti:

sen jutut kosketti mua =)?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu