BB-Janica avautuu Lotharista

6725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

katoais tuokin helmiä alapäästään vetelevä narttu jo viimeinkin julkisuudesta!!! Alkais ajatella oikeesti lapsiaan ja miten niiden käy kun mutsi h..raa julkisesti!!!

Äänestä

Pakko olla kyllä Mister Lotharin puolella tässä, eikä ainoastaan siksi että hän on niin komea.

Äänestä

Nakkila tunnetaan myös Anssin mökin nimenä. Prinssinakkila

Äänestä

BB ihmiset on todella luotettavia! Pitäs olla keltanen vilkkuvaplo päässä varoitukseksi. Silti noit limanuljakkeita fanitellaan.

Äänestä

Mitä Janicalle kuuluu nykyään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Välirikko kirjoitti:

Janican kommentit

http://www.hymy.fi/uutiset/porno-lotharin-lapsijutut-loukkasivat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu