Aivan mielettömän hyvän, ja loistavan C5,en pakoputkesta lähti eilen kolme suurta räjähdystä. Mistä moinen mahtaa johtua? Viimeinen räjähdys hajoitti koko pakoputken. Mutta muutoin C5 pelaa loistavasti. On aivan mahtava auto.
Pakoputkessa räjähdys
pena vaan
7426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Johtuu siitä, että sitikka on niiiiiiiin vi-tun pas-ka auto. Se riittää selitykseksi.
Perseessäs räjähti vitun trolli ja provopelle.
Voi voi näitä älyvapaita storeja kirjoittavia lapsia.Minulla sentään räjähti koko korttelin muun merkkiset autot kun pierasin.
Pena vaan on näköjään päässyt avohoitojaksolle kun on taas täällä sepustelemassa satuja.
En suinkaan ole provo, vaan ihka oikean C5 omistaja. Auto on muuten aivan loistava ajettava, pieniä vikoja lukuunottamatta.
Mullakin pelaa kuin ajatus. Vain viisi kertaa pitänyt korjata uudekoa C5 tämän kuun aikana. Mahtava peli.
Hahahahaa. Repeän totaalisesti. Pena vetää palstan kusi.päitä retkuun aivan 6-0. Pena härnää täällä täysin idiootteja ranskan paskaläjän omistajia, ja nämä menettävät hermonsa kun Pena vedättää teitä mulkvistit.