että kookosöljyä voidaan käyttää myös vaikka liukuvoiteena? Olen yllättynyt. Hyvä tietää jos "oikea" pääsee loppumaan :D
Muuten käytän vartalon kostukkeeksi vaan. Mitenhän kesällä..tuleekohan ampiaiset yms herhiläiset kimppuun kun tuoksahdan kookokselta :D ?
Muuten käytän vartalon kostukkeeksi vaan. Mitenhän kesällä..tuleekohan ampiaiset yms herhiläiset kimppuun kun tuoksahdan kookokselta :D ?
Vastaukset 14
Vanhimmat
En tarvitse liukuvoidetta. Ongelmana liika liukkaus. Riittää joka paikkaan.
dildojen kanssa jos leikkii niin hyvä käyttää liukkaria.
Olen varmaan tyhymä
Luultavasti ;D Jos et tuota ole honannut.
En tiennyt. Toisaalta, sen yhden kanssa ei kyllä olis ongelmaakaan...Pitää muistaa, jos epätoivoissani joskus eksyn sänkyyn jonkun vähemmän kiintoisan kanssa. En kyllä usko eksyväni. Nim. merk. Yli puoli vuotta selibaattia takana.
Must on ihan kivaa vertailla ,kuinka monta mun kumppanista saa orkut ,ja miten ne toimii.Tähän asti kaikki ovat saaneet ,ja mä olen joutunut mukautumaan aina eri tavalla . jne jne haha
no joo jos sul tosiaan kuiva ,niin voihan sitä käyttää vaikka liukuvoiteena ,tai vaikka margariinia tai voita.
Paremmin se kyllä tehoaa nenän limakalvoihin ....
No ei itsellänikään kosteusongelmia ole, vaan käytän silti kun dildot on pääasiassa kumia tms ainetta. Joskus tullut haavojakin niistä.
kauheeta...
Eihän sellaisesta vammoja pitäisi saada aikaiseksi.....
jotain nirhaumia voi tulla, riippuu millainen on dildo.
Mun dildoddelu lienee hieman erilaista.. En käy raiskaan itseäni!
huomio,huomio, jos kerkeettä ,ollaan ikävä sivulla
se on aina dildottaakin!
Mutta suosittelen tuota öljyä, kosteuttaa kuivemmankin ihon ja ihosta tulee ihanan tuntoinen. Ja tulee edullisemmaksi kuin normi rasvat kun on niin riittoisaa.