Renkaat Tallinnasta

Onko joku tuonut renkaita sekä talvi että kesärenkaita tallinnasta lähiaikoina.
Ja olisko antaa vinkkejä tai osoitetta olis tarkoitus ostaa kierrokse sekä talvi että kesärenkaita 225/70/15

5

1921

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihan ensimmäiseksi:

      Renkaita ei kannata varta vasten lähteä hakemaan Tallinnasta, vielä vähemmän talvirenkaita, joissa hinnoittelu menee vieläkin epäedullisemmaksi. Rengastyötkään eivät ole kuin euroissa edullisemmat.
      Jos taas asian aikoo hoitaa muun matkustamisen yhteydessä, kannattaa poiketa Autorehvid OÜ:ssä Linnu tiellä hakemassa sieltä tarjous.
      Toisaalta verrokiksi kannattaa ottaa esim. Rengas-online, joka toimittaa veloituksetta renkaat viikossa suomeen.

    • Nolompi

      Virosta vain siinä tapauksessa, että on jotenkin nolo nettiostaja. Saahan siinä harrastelijamaista säästöä.

    • Jazu564

      Helsingin hinnoilla kannattaa Tallinnaan poiketa vaikkei edullista juomaa ym. lisäsäästöä toisikaan. Reilusti edullisemmat rengashinnat töineen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      338
      11756
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      359
      7966
    3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      3083
    4. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      98
      2258
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      156
      2219
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      8
      1656
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1261
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      55
      1103
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      908
    10. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      60
      793
    Aihe