kuka oli se joku joka kaatoi puun sähkölinjoille ja katkoi sähöt tuhansilta
joku
jokuvaa1
6
352
Vastaukset
- puukaatu
joku loppilainen niin sanottu saatanan ammattimetsuri,vittu sahat pois tommoselta kyrvältä, meni hommat vituiksi ja mitään korvauksia on turha mistään edes kysellä
- Voi vahinko sentään
Aamupostin mukaan kaataja oli hausjärveläinen maanomistaja. Lopella sensijaan ylioppilaskirjoittajat kirjoittivat katkoksesta johtuen "hämärissä oloissa" :)
- syyllinen#1
iisakki
- jmipbivu
heiskane
- kjähkjäh
"Seiskan" mukaan tämä joka-alan ammattimetsuri oli joku nobody Salkkarinäyttelijä Rixun Hiihtomajantieltä eli juuri Hausjärven-Riihimäen rajalta. Olis varmaan tullu halvemmaks ottaa ammattimetsuri kjäh kjäh!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751161
- 741154
- 481034
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104988- 51965
- 34737
- 49714
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577