Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rinnoille laukeeminen

mitäs muijat tykkää kun mies on laukeemassa ja tulee ja nai rintojejn väliin tai heittäää spermat rinnoille? kokemusta ja pidätkö?

VASTAUKSIA PALJON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
63005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se on ihan okei,yhtä kivaa saada myös naamalle

Äänestä
  • kyllä

    Äänestä

Mutta 10v nuorempana.hahah..

Äänestä

se haju on mun mielestä niin kammottava etten välttämättä tykkäis..

Äänestä
  • entä antaisitko miehen ruiskia rinnoillesi, jos mies nuolee ne sitten pois?

    Äänestä

oikeinki mukavaa :) tai sama jos laukeaa mahalle ja vieläki kiihottavampaa ni tulee just ulos ja suoraan pillulle...
seki on semmosta.. mukavaa =) en kyllä ees tiiä mikä siinä on niin kovin miellyttävää, mutta jokin.. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikko25 kirjoitti:

mitäs muijat tykkää kun mies on laukeemassa ja tulee ja nai rintojejn väliin tai heittäää spermat rinnoille? kokemusta ja pidätkö?

VASTAUKSIA PALJON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu